Parasite Eve címmel új dalt mutatott be a Bring Me The Horizon. A szám a karantén hónapjai alatt született.

Jason Newsted a mai napig élete egyik legjobb döntésének tartja, hogy kilépett a Metallicából. A basszusgitáros hosszas kihagyás után, nyáron ismét turnézni fog Észak-Amerikában.
Hírek
Parasite Eve címmel új dalt mutatott be a Bring Me The Horizon. A szám a karantén hónapjai alatt született.

Hozzászólások
Hát mivel Ő volt a proudecere a dalnak, ezért szerintem ez nem lehet annyira meglepő
Igen, remekül lenyúlták Mick Gordon sítlusát.
Modern, vagány, erős és ragadós. Emellé most a mondanivaló is patika.